neděle 13. května 2012

Avengers - My body was not ready! Na Avengers jsem se těšila už od doby, kdy na netu hlásali, že spojí několik Marvelovských bishiků dohromady. Ja fanda západního komiksu a celkově Ameriky moc nejsem, ale Avengers byli nad moje očekávání.
Musela jsem na to jít o půl 11 večer, protože to byla jediná varianta, jak je vidět s titulkama, takže jsem sbalila pepřák, bodyguardy a vyrazila jsem s igelitama pod pažou do kina.

Jen co začalo prvních 5 minut filmu, tak už jsem kvílela nad Lokim. Ten jeho koťátkovskej úsměv a kukuč. Awwwww. ~~ Po 10 minutách jsem ani nevěděla, že nějaký Loki existuje, jak se na scéně objevil epický Tony Stark. Ten zacloumal mou fanynkovskou duší a ja po celý zbytek filmu slintala pouze nad jeho super kůl hláškama a jeho dokonalým zjevem.
"So I've seen Avengers tonight and all I have to say is... forget Loki! I freakin' love Tony Stark!!!"
- tumblr.

Když jsem se ptala kamarádky, kterého z avengorevských pairingů shipuje, tak řekla, že žere Thora a sebe.
Thor? Ten mastnej blonďák, co tam poletuje s kladívkem? Omyl! Zase jsem jednou nechala pracovat pusu dřív, než jsem ho viděla v akci. ON BYL TAK BOŽKÝ! *_*  ♥ a Thor s Lokim, to je pár, co nejde neshipovat. XD
Thorki <3
 Krom Tonyho , Thora a Lokiho tam ještě pobíhal sex na nohách alias Hawkey.  Hawkey tam po celou dobu předváděl jeho dokonalý arms porn.
Musím říct, že i Hulk nebyl v některých scénách špatný, že bych nad ním slintala se říct nedá, ale par miloučkých scén tam bylo. :D

K ději, hm, děj byl takový prostější, neviděla jsem předešlé sólo filmy o Avengerech (nutno napravit), takže nevím, jestli ten děj měl pokračovat  i do Avengerů, ale v podstatě to nebylo nic namáhavého na mozek. Klasické americké klišé, kdy se parta bicepsů snaží zachránit svět před nájezdem nějakých sráčů z vesmíru. Rozhodně je to film, který bych mohla vidět jeětě 6x a nenudila bych se ani při jedné z těch skvělých scén, které tam byly.
Prej si mám pustit Thora, Loki je v něm děsněj králíček a bromance je skoro druhý název pro to. <3 Ačkoliv, i v Avengers najdete pár pěkných bromance chvil. :3Aby bylo jasno, epic lab bros vůbec neshipuju! Ironmana shipuju jedině se sebou nebo s Lokim.

Nu, spíš z toho vyšla přehlídka obrázků z tumblru než nějaké povídání.... regret nothing. 
image1 komentář:

  1. Asi půjdu znova, pořád se mi to vrací..:D Nejhorší je že se dá shipovat skoro každej s každým xD btw. ty předcházející filmy ti asi krom Iron Mana budou oproti avengerům připadat nudný, zvlášť Hulk je měl takový nijaký.. On ani Thor (film) není zrovna nadprůměr, vyjma toho že je tam Loki a Thor :33 áááá kvůli úspěchu se prý bude chystat další, jupí jou!:D

    OdpovědětVymazat